Alva Naturkosmetik FOR HIM - Kristall-Део Спрей Intensiv, 75 ml (75 мл)

Щадящ дезодорант за активни мъже

€ 11,61 € 12,90 -10%

(€ 154,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 75 ml

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Осигурява интензивна защита
  • Нежен към кожата
  • Подхранващи свойства
  • без тестване върху животни без тестване върху животни

Често се купува заедно с Alva Naturkosmetik FOR HIM - Reactivate шампоан с кофеин, 200 ml (200 мл)

Alva Naturkosmetik FOR HIM - Kristall-Део Спрей Intensiv, 75 ml (75 мл) € 11,61 (€ 154,80 / л)
Alva Naturkosmetik FOR HIM - Reactivate шампоан с кофеин, 200 ml (200 мл) € 14,31 (€ 71,55 / л)
Обща цена: € 25,92
Описание

Кристалният дезодорант спрей FOR HIM предпазва от неприятна телесна миризма и мокрота под мишниците, дори при силна склонност към изпотяване - до 24 часа! Благодарение на съставките си той е много силен, но изключително нежен към кожата. Подхранва с алое вера и коприва.

Арт.-№: XEC-ALV-3107
Съдържание: 75 мл
EAN: 4013640031071
Номер на производителя: 3107
Марки: Alva Naturkosmetik
Вид продукт: Дезодорант
Свойства: без тестване върху животни
Специално за: Мъже
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis[2], Potassium Alum, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)[1], Polyglyceryl -10 Laurate[1], Symphytum Officinale Extract[1], Glycerin[1], Parfum, Xanthan Gum, Cinnamic Acid[1]

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Германия, info@alva.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Alva Naturkosmetik FOR HIM - Kristall-Део Спрей Intensiv