Кърпа хамам с жакардов десен „Лабиринт“
Премиум кърпа с уникален характер
86.20 лв.
(вкл. 20% ДДС.
Характеристики:
- Размер: 200 x 100 cm
- Материал: 100% памук
- Меко, уютно и попиващо
- За сауна, спа, плаж & баня
- Щадящо ресурсите & издръжливо
-
веган
Арт.-№: AA-ay005, EAN: 9180020580209
Описание
Хамамска кърпа Jacquard Labyrinth от ANNA ANIQ е изработена от 100% рециклиран памук и съчетава първокласен материал, елегантен дизайн и изключителна текстура. Малко по-плътната тъкан предлага мека, по-пълна структура, която е особено абсорбираща и съхне бързо. С размер 2 × 1 метра Fouta-кърпата е идеална за увиване след душ, за плажа или за вашата уелнес програма в сауната. Въпреки големината си кърпата остава лека, удобна и компактна, което я прави идеален спътник и при пътуване. Красивият, характерен лабиринтен мотив придава на всяко изделие едновременно модерен и изискан стил.
Всяка кърпа е уникат и е произведена при справедливи условия, с ръчно вързани ресни за индивидуален, занаятчийски характер. Благодарение на използването на 100% рециклиран памук всяка кърпа допринася за повече устойчивост. Във всяка кърпа е втъкан и етикет с жасминовия цвят – емблемата на ANNA ANIQ. Позициониран в средата, той позволява безопасно закачане дори на най-малката кукичка, без кърпата да докосва пода!
Инструкции за поддръжка:
- Можете да перете при 30°C в пералня, след което да я окачите и оставите да изсъхне на въздух.
- По-високи температури или сушене в сушилня могат да повредят кърпата, тъй като е изработена от 100% памук без синтетични материали.
| Свойства: | веган |
|---|---|
| Област на използване: | У дома |