Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm Original, 180 мл

Приятна формула от балсам към масло

€ 29,90

(€ 166,11 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 180 мл

В наличност от 19. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 23. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Почистване на лицето
  • За всеки тип кожа
  • Премахва замърсявания и грим

Често се купува заедно с mixsoon Bean Essence, 50 мл

Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm Original, 180 мл € 29,90 (€ 166,11 / л)
mixsoon Bean Essence, 50 мл € 35,00 (€ 700,00 / л)
Обща цена: € 64,90
Описание

Оригиналният почистващ балсам за лице Clean It Zero на BANILA CO нежно отстранява замърсяванията и грима. Приятната му формула от балсам до масло премахва дори водоустойчивия грим от кожата и същевременно леко я овлажнява.

Начин на употреба:

  1. Първо нанесете малко количество от балсама върху сухата кожа на лицето с кръгови движения.
  2. След това навлажнете ръцете си и отново масажирайте лицето си. Сега балсамът бавно се превръща в мазна текстура.
  3. Изплакнете обилно с хладка вода или нежно избършете с мека кърпа.
Арт.-№: XOF-MUE-B-ASCL01-116A
Съдържание: 180 мл
EAN: 8809759908382
Номер на производителя: B-ASCL01-116A
Марки: Banila Co
Вид продукт: Почистване
Тип кожа: за всеки тип кожа
Област на използване: Лице
Съставки (INCI)

Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Peg-20 Glyceryl Triisostearate, Peg-10 Isostearate, Synthetic Wax, Onsen-Sui, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Tocopherylacetat, Parfum, Ethylhexylglycerin, Aqua, 1.2-Hexanediol, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Leaf/Stem Extract, Aspalathus Linearis Extract, Angelica Archangelica Root Extract, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Polydiethyleneglycol Adipate/Ipdi Copolymer, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Acrylates/Methoxy Peg-15 Methacrylate Copolymer

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Nordic Cosmetics GmbH, Sandstr. 3, 80335, München, Германия, nordiccosmetics.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Banila Co Clean It Zero Cleansing Balm Original

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder