i+m Naturkosmetik Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 мл

Балансиращ спрей за лице с Longevity действие

Ново в магазина!

€ 13,90

(€ 139,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За зряла и взискателна кожа
  • Освежава, регенерира и подхранва
  • Оптимален хидратиращ бустер
  • Перфектно като основа за последваща грижа
  • С био вода от нероли
  • веган веган
  • без тестване върху животни без тестване върху животни

Често се купува заедно с i+m Naturkosmetik Серум с хиалуронова киселина с тройно молекулно тегло - с алое вера, 25 мл

i+m Naturkosmetik Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 мл € 13,90 (€ 139,00 / л)
i+m Naturkosmetik Серум с хиалуронова киселина с тройно молекулно тегло - с алое вера, 25 мл € 19,90 (€ 796,00 / л)
Обща цена: € 33,80
Описание

Хидратиращата есенция Cell Power+ Botanical Hydrating Essence от i+m осигурява осезаема хидратация с фина регенерираща био вода от нероли и допринася за балансирано усещане на кожата. Тоникът съчетава изключителна лекота с подхода за дълголетие – за дълготрайно красив тен. Финият спрей обгръща лицето с нежен флорален аромат и го подготвя оптимално за ежедневната рутина. Независимо дали непосредствено след почистване, или като освежаващо разхлаждане през топлите дни, безалкохолната формула ободрява сетивата, подсилва сиянието и подарява съзнателен миг на почивка.



Начин на употреба: След почистване или при нужда от освежаване нанесете директно върху лицето или с памучен тампон и се насладете на нежния аромат.


Арт.-№: XEC-IM-72100
Съдържание: 100 мл
EAN: 4037904721003
Номер на производителя: 72100
Марки: i+m Naturkosmetik
Вид продукт: Вада за лице & Тоник
Тип кожа: зряла кожа
Свойства: веган, без тестване върху животни , anti-aging, хидратиращ
Област на използване: Лице
Специално за: Жени, Мъже
Съставки (INCI)

Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Lactobacillus Ferment, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil[1], Linalool[1], Terpineol[1]

  1. естествен компонент на цветната вода
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Германия, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за i+m Naturkosmetik Cell Power+ Botanical Hydrating Essence