Whamisa Organic Flowers Lotion Double Rich, 16 мл

Оставя тена гладък и свеж

€ 7,20 € 8,00 -10%

(€ 450,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 16 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всеки тип кожа
  • Овлажнява
  • Особено лека формула
  • без тестване върху животни без тестване върху животни
  • веган веган

Често се купува заедно с Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence, 100 мл

Whamisa Organic Flowers Lotion Double Rich, 16 мл € 7,20 (€ 450,00 / л)
Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence, 100 мл € 24,30 (€ 243,00 / л)
Обща цена: € 31,50
Описание

Кадифеният лосион съдържа арганово масло, масло от жожоба и масло от шеа за интензивно снабдяване с влага и хранителни вещества. Билковите екстракти от алое вера и маслини формират основата на този лосион вместо дестилирана вода, за да дадат на кожата максимално количество активни съставки. Активните съставки от естествено ферментирали растителни екстракти могат по-добре да се абсорбират от кожата и да осигурят устойчиво подхранена и хидратирана кожа.

Начин на употреба:

  • След почистване на лицето, втрийте нежно лосиона в лицето си, докато се абсорбира напълно.
  • Може да се използва всяка сутрин и вечер.
Арт.-№: XEC-OWA-WHA-0020
Съдържание: 16 мл
EAN: 8809403817114
Номер на производителя: WHA-0020
Марки: Whamisa
Вид продукт: Лосиони
Тип кожа: за всеки тип кожа, нормална кожа, комбинирана кожа, суха кожа, мазна кожа, зряла кожа, чувствителна кожа, проблемна кожа
Свойства: без тестване върху животни , хидратиращ, веган
Област на използване: Лице
Специално за: Жени, Мъже
Съставки (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cetyl Alcohol[1], Cetearyl Olivate[1], Sorbitan Olivate[1], Theobroma Cocoa Seed Butter[2], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Gluconolactone[1], Calendula Officinalis Flower Oil[2], Lactobacillus/Rosa Damascena Bud/(Calendulaofficinalis/Dandelion/Hibiscus Sabdariffa/Jasmine/Lavender/Matricaria/Nelumbo Nucifera) Flower Ferment Filtrate[2], Helichrysum Arenarium Flower Extract[2], Pentylene Glycol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[2], Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Algin, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[2], Xanthan Gum, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Ipomoea Batatas (Sweet Potato) Root Extract, Maltodextrin, Caprylic/Capric Triglyceride[1], Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Rosa Damascena Oil[2], Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: ENS Korea Co.,Ltd, 244-13 Biryong-ro, Hwado-eup, Namyangju-, Gyeonggi-do, Германия, web@ensbeauty.com
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: VYD EU s.r.o, Dobrá 35, 739 51, Dobrá, Чехия, rp@ensbeauty.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Whamisa Organic Flowers Lotion Double Rich

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder