SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam, 125 мл

Многофункционален почистващ продукт за лице

€ 17,90

(€ 143,20 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 125 мл

Още 6 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 69,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна, чувствителна и комбинирана кожа
  • Отстранява всички замърсявания
  • С ексфолиращи плодови екстракти
  • Особено мека текстура
  • Освежаващо приложение
  • веган веган
  • без тестване върху животни без тестване върху животни
  • Available @ Store Available @ Store

Често се купува заедно с Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30, 60 мл

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam, 125 мл € 17,90 (€ 143,20 / л)
Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30, 60 мл € 39,95 (€ 665,83 / л)
Обща цена: € 57,85
Описание

Измиваща пяна с ексфолиращ характер

Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam от SKIN1004 е богат, кремообразен почистващ продукт с минерални соли, каолин и папаин. Той действа като магнит и поглъща замърсяванията, остатъците от козметика и излишния себум. Нежни частици от екстракт от папая осигуряват лек ексфолиращ ефект и премахват мъртвите кожни клетки. Кремообразната паста се трансформира с вода в супер мека пяна, която приятно освежава.

Начин на употреба:

  • Нанесете подходящо количество на влажни длани и разпенете.
  • Масажирайте пяната нежно върху лицето и след това изплакнете с хладка вода.
Арт.-№: KEN-8809576261653
Съдържание: 125 мл
EAN: 8809913831235
Номер на производителя: Art.11546
Марки: SKIN1004
Вид продукт: Почистване
Тип кожа: комбинирана кожа, мазна кожа, чувствителна кожа
Свойства: веган, без тестване върху животни , рафиниращ порите, Available @ Store
Област на използване: Лице
Специално за: Жени, Мъже
Съставки (INCI)

Myristic Acid, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Aqua, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Butylene Glycol, Glucose, 1.2-Hexanediol, Sodium Chloride, Sorbit, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Cetearylalcohol, Potassium Benzoate, Polyquaternium-67, Papain, Hydrogenated Polydecene, Arachidic Acid, Lauric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder, Sodium Citrate, Propandiol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vinegar, Coccinia Indica Fruit Extract, Eclipta Prostrata (Bhringraj) Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Oleic Acid, Kaolin (CI 77004), Mineral Salts, Citric Acid, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Disodium Edta

Предлага се в магазин Cosmeterie
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Skin1004 Co.Ltd, 4Floor, 8, Teheran-ro 2-gil, Gangnam-gu, -, Seoul, Южна Корея, skin1004@skin1004korea.com
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: COSMETRADE, S.L., Avda. Sudáfrica no 110, 11408, Jerez de la Frontera - Cádiz, Испания, info@cosmeservice.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder